web site clicker
Site Menüsü

OKUL DEZENFEKTE

Okullarda virüslere karşı dezenfekte

Gelişim çağındaki değerli çocuklarımızı bulaşıcı,patojen mikro organizmalardan koruyarak onlara sağlıklı hijyenik mekanlarda kaliteli eğitim vermeyi amaçlayan okularınızda, kolejlerinizde, anaokullarında,özel okullarda hijyen ve dezenfeksiyon uygulaması hizmetlerini, dezenfeksiyon alanında uzman ekiplerimizle, belediye dezenfekte yetkilisi dezenfeksiyon şirketimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Nano dezenfekte şirketimiz,son dezenfeksiyon sistemlerini ülkemizde kullanarak ‘Hijyenik Okullarım Projesi’ kapsamında başta anaokulları olmak üzere tüm eğitim kurumlarında oluşabilecek bakteri ve virüslerden arındırma hizmetini sunmaktadır.

Belediye hijyen ve dezenfeksiyon yetkilisi firmamız,Hijyenik Okullarım Projesi’ başlattı. İlk uygulaması İstanbul  ve Kocaelide’ki anaokullarında başlatılan projede, eğitim kurumları nano teknoloji ile bakteri ve virüslerden arındırılarak antibakteriyel hale getirilmektedir. Hedef, okullarda tam hijyen sağlamakta aynı zamanda bulaşıcı hastalıklardan kaynaklanan devamsızlıkların önüne geçebilmekteyiz.

 Dünyanın en saf nano  teknolojileri alanındaki ürünleri ile okullara virüs kalkanı kuruyoruz!

Projenin ilk adımı olarak dezenfeksiyon ekiplerimiz tarafından İstanbul’da  bulunan kolejiler,Çocuk Anaokullarında dezenfeksiyon ve antibakteriyel uygulama yapıldı, tüm yüzeyler dört ay süre ile bakteri ve virüslerden arındırıldı.

Hijyen eğitimi

Proje kapsamında okul dezenfeksiyon, kolej dezenfeksiyon,anaokulu dezenfeksiyon  hizmetleri sunmakta ve Temizliğin bakteriyel ve virüsidal anlamda hastalıklara bir dereceye kadar etkili olabildiği ve mutlaka yüksek standartlarda dezenfeksiyonun yapılması gerektiği anlatılması gerekmektedir.

Aynı zamanda uyguladığımız dezenfeksiyon ve hijyen hizmetlerinin, bazı aylarda hastalıklar nedeniyle okullarda yüzde 20’lere ulaşan devamsızlığı azaltmak, ilaç ve tedavi giderlerini düşürerek ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret18377