web site clicker
Site Menüsü

DEZENFEKSİYON

Firmamızca :

Uluslararası seyahat ve ticaret sebebiyle ülkemize giriş çıkış yapan kara, hava ve deniz araçlarıyla, bu araçlardaki yolcu eşyası, yük, konteynır, mallar, posta paketleri ve uluslararası giriş noktalarında, halk sağlığı riski oluşturan zararlılara karşı biyosidal ürün kullanarak mücadele işlemleri SAĞLIK BAKANLIĞI yönetmelik ve yönergeleri doğrultusunda yapılmaktadır.

BİYOSİDAL ÜRÜN NEDİR : Bir veya birden fazla aktif madde içeren, kullanıma hazır halde satışa sunulmuş, kimyasal veya biyolojik açıdan herhangi bir zararlı organizma üzerinde kontrol edici etki gösteren veya hareketini kısıtlayan, uzaklaştıran, zararsız kılan, yok eden aktif maddeli ürünleri ifade etmektedir.

Halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı kullanılacak ürünlerin, Bakanlıktan imal veya ithal izninin alınmış olması zorunludur. Her ne suretle olursa olsun izinsiz ürünler veya diğer kimyasal maddeler firmamızın verdiği hizmetlerde kullanılamaz.

ULUSLARARASI ÇALIŞAN TAŞITLARDA VE GİRİŞ NOKTALARINDA UYGULANACAK İLAÇLAMA İŞLEMLERİ

DEZENFEKSİYON : (Mikroptan Arındırma)

Taşıtlar vasıtasıyla ve/veya uluslar arası giriş noktalarından bulaşıcı hastalıkların ülkemize girmesini veya yayılmasını önlemek amacıyla uygulanan tedbirlerin tümünü profesyonel kadrolarımız ile yerine getirmekteyiz.

Özel ve devlet hastanelerinde dezenfeksiyon hizmetlerimiz ilgili yasalar gereğince son sistem dezenfeksiyon sisteleri kullanılarak yapılmaktadır.
İBADETHANELERDE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARIMIZ ETKİLİ VE KESİN SONUÇ ALINAN MİKROBİYOLOJİK UYGULAMALARI KAPSAMAKTADIR.

EV DEZENFEKSİYONUNDA NANO TEKNOLOJİK DEZENFEKTE ÜRÜNLERİ İLE GARANTİLİ BAKTERİYEL,MİKROBİYOLOJİK DEZENFEKTE HİZMETLERİ SUNMAKTAYIZ.
İŞYERİ DEZENFEKSİYONUNDA NANO TEKNOLOJİK DEZENFEKTE ÜRÜNLERİ İLE GARANTİLİ BAKTERİYEL,MİKROBİYOLOJİK DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ SUNMAKTAYIZ.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret18377