web site clicker
Site Menüsü

KURUMSAL PİRE İLAÇLAMA

TRUE PİRE İLAÇLAMA

İstanbula güvenilir Pire ilaçlama yapan true böcek Pire ilaçlama, alanında uzman ekibi ve deneyimi sayesinde ev ve iş yerlerinizdeki Pirelerden kurtulmanız için farklı çözümler sunmaktadır. Pek çok Pire ilaçlama firması, insan sağlığına zararveren ilaç ya da deneyimsiz Pire ilaçlama ekipleri ile hizmet verdiğinden haşere kontrol alanında istenilen verimin alınmasının önüne geçer .TRUE Pire ilaçlama Fimamız ise İstanbul Pire ilaçlama sektöründe 20 yıldır haşere ilaçlama hizmeti vermekte olup, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Karınca, karafatma, kene, fare, pire  gibi aklınıza gelebilecek her türlü haşere kontrol konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ve edindiğimiz referanslarla kalıcı çözümler sunuyoruz.

t1.jpg

Pire ilaçlama işlemleri birbirinden farklıdır. bazı böcek türleri 6 ayda bir, bazılarıda  aylık düzenli olarak ilaçlamayı gerektirir. Sağlık bakanlığı ve gıda tarım bakanlığı onaylı, ziraat mühendisleri denetiminde gerçekleştirilen ilaçlama hizmetlerimizde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

İstanbul Pire ilaçlama TRUE servis olarak; haşere ilaçlama ekibi çağırırken, haşere kontrol firmasını ruhsatlı olup olmadığı  ve referanslarına dikkat etmenizi öneririz. Çünkü ülkemizde haşere ilaçlama hizmetini korsan deneyimsiz ve sağlık bakanlığı onayı olmadan yapan pek çok haşere ilaçlama firması bulunuyor. Ayrıca böcek ilaçlama ile ilgili sertifika ve eğitim bilgileriyle ilgili de sorular sormayı ihmal etmeyin. Ayrıca böcek ilaçlama hizmetlerinin ne denli etkili olduğu ve herhangi bir garantisi olup olmadığı da önemli bir konudur.

t4.jpg

İstanbul Pire ilaçlama hizmetleri alanında hizmet veren birçok firma, hangi böcek için hangi ilacın kullanılacağı konusunda dahi bazen yetersiz kalabilmektedir. Bu durumda evdeki yiyecek içecekler dahi gereksiz yere etkilenmektedir. Benzeri durumlardan sakınmak için böcek ilaçlama şirketi seçerken dikkatli olmanızda yarar var.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret18390